Віск для депіляції обличчя "Ванільний" Caramel (12шт.)
- В наявності
- Код: 4823015920196
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гладкість шкіри до 4-х тижнів
Видаляє самі короткі волоски
Для чутливої шкіри
Робить шкіру гладкою
Ефективно видаляє волосся
Віск ефективний при довжині волосся не менше 2-5 мм
Спосіб застосування:
За день до процедури скористайтеся скрабом — Ви оновите шкіру і очистите пори, завдяки чому ефективність епіляції воском значно зросте. Перед епіляцією шкіра повинна бути сухою і знежиреною, а для поліпшення ефекту можна нанести невелику кількість косметичного тальку.
1. Обережно роз'єднайте пластини на дві частини. Обидві пластини є повноцінними.
2. Ретельно приклейте кожну пластину до шкіри строго по напряму зростання волосся і притисніть її.
3. Одним різким рухом відірвіть її проти росту волосся!
4. Зніміть залишився віск c допомогою спеціальної серветки для зняття воску з маслом. Після процедури рекомендується скористатися зволожуючим кремом після епіляції.
Запобіжні заходи:
Перед кожною процедурою перевіряйте реакцію шкіри, застосовуючи віск на невеликій ділянці. Якщо через 24 години немає побічних реакцій, Ви можете продовжити застосування. Цей продукт підходить для видалення волосся на обличчі. Не використовуйте на голові, очах, бровах, носі, вухах, грудях, сосках або прилеглих областях, генітальної і періанальній областях. Процедура не підходить для літніх людей, діабетиків або людей, які приймають ліки проти акне.
Не наносити на рани, варикозне розширення вен, прищі, подразнену або обгорілу шкіру, шкіру, яка раніше мала несприятливу реакцію на віск для видалення волосся. Уникайте прийняття сонячних ванн, плавання, використання дезодорантів або інших продуктів на основі спирту, а також парфумерних продуктів протягом 24-х годин до і після епіляції. При високих температурах (+ 30ºC і вище) помістіть смужки в холодильник на 30 хвилин перед використанням. Зберігати в горизонтальному положенні. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці.
Склад (INCI) воску: TRIETHYLENE GLYCOL ROSINATE, GLYCERYL ROSINATE, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, VANILLA PLANIFOLIA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ELAEIS GUINEENSIS OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, PARFUM, CI 75130.
Склад (INCI) серветки: PARAFFINUM LIQUIDUM, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, GLYCINE SOJA OIL, PARFUM.
Об'єм: воскові смужки для епіляції - 12 шт., серветки після епіляції – 2 шт.
Дивитися інші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ельфа |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Призначення і результат | Видалення волосся |
| Область застосування | Тіло |
| Стать | Жіноча |
| Застосування засобу | Для депіляції |
| Тип волосся | Всі типи волосся |
| Тип воску | Плівкова |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Тип засобу для депіляції | Воскові смужки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма випуску воску | Смужки/пластини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Епілятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



